بخش طراحان لباس مزو هولدینگ

طراحی لباس یک ایده جذاب و پرطرفدار این روزهاست که در تمام شاخه‌های هنری و غیر هنری کارایی دارد. طراحی لباس‌های مورد پسند هنرپیشه‌های سینما و تئاتر، مدل‌های عکاسی و عروسی، سلبریتی‌ها در مراسم خاص مانند اسکار یا گلدن‌گلاب، لباس کودک، مهماندار، پلیس و غیره. اگر می‌خواهید یک طراح خوبی باشید، باید بدانید که پیش رویتان مسیری قرار دارد که پیمودن آن روشن و در عین حال دشوار است. این مسیر را در ۵ گام برایتان ترسیم می‌کنیم.

۵ گامی که به آنها اشاره کردیم به ترتیب زیرند:

۱. آماده کردن ابزارهای فنی و ذهنی اولیه (که در این مطلب به آنها می‌پردازیم)

۲. پرورش طرح و دیزاین مورد نظر در ذهن

۳. پیاده سازی ایده مورد نظر روی کاغذ با استفاده از قلم

۴. کشیدن الگو و دوختن طرح

۵. فروش کار نهایی

برای طراح لباس شدن تنها نقاش خوبی بودن کافی نیست !

باید کاری که کشیده میشود قابل اجرا باشد و شما تا زمانی که الگو سازی و دوخت رو نیاموخته اید این موضوع را نمیتواید درست تشخیص بدهید.

بر خلاف آنچه به نظر می‌رسد پیمودن این راه به سادگی همین ۵ گام اشاره شده نیست. برای هر مرجله باید مجموعه‌ای از کارها و فعالیت‌های دیگری را نیز انجام دهید تا شما را برای رسیدن به هدف مطلوب آماده‌تر و موفق‌تر کند.

نمونه طرح زهرا پندار

طراحی لباس

متولد آبان ماهه ۱۳۷۷‌ در تهران،ساکن تهران،مدرک کاردانی در رشته طراحی و دوخت لباس از دانشگاه شریعتی

سرکار خانم پندار از طراحان خلاق کمپانی مزو هستند جهت ارتباط با ایشان و درخواست طراحی از طریق فرم تماس ، با ما ارتباط برقرار کنید.

نمونه طرح شهلا ابراهیمی

طراحی لباس

متولد ۶۰/۱۱/۱۸ ارشد نانو شیمی . طراح لباس، طراح صحنه

سرکار خانم ابراهیمی فر از طراحان خلاق کمپانی مزو هستند جهت ارتباط با ایشان و درخواست طراحی از طریق فرم تماس ، با ما ارتباط برقرار کنید.

بالا