صدابرداری

مدیریت بخش صدای سینما

اسحاق خانزادی، صدابردار ، صداگذار، میکس کننده صدا و مسئول امور فنی صدا در سینمای ایران است.
«اسحاق خانزادی» با نام هنریِ «احمد خانزادی» در سال 1329 در شهر گیلان در بخش مرکزی شهرستان دماوند در استان تهران به دنیا آمد. صدابردار، صداگذار، میکس‌کنندهٔ صدا و مسئول امور فنی صدا در سینمای ایران است.
اسحاق خانزادی تاکنون صدابرداری یا صداگذاری 1300 فیلم سینمایی بلند، کوتاه، مستند، گزارشی و خبری را در سینما و تلویزیون ایران انجام داده است.

مدیریت بخش صدای موسیقی

استودیو حافظ، همراه اساتید و مدرسین مجرب در خدمت شماست.

گویندگی

مدیریت بخش گویندگی

نادر گهرسودی گوینده سینما و تلویزیون ایران است. از مهم‌ترین آثار نادر گهرسودی می‌توان به فعالیت در برنامه از آسمان اشاره کرد.

نادر گهرسودی در سال 1387 دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در تولید اثر مهمی حضور داشته است. اثر مهم نادر گهرسودی در این سال، فعالیت در برنامه از آسمان به کارگردانی امیر خورشیدی فرد محسوب می‌شود.

شاید یکی از مهم‌ترین بخش‌های بیوگرافی نادر گهرسودی فعالیت در برنامه از آسمان بوده است. نادر گهرسودی کار حرفه‌ای خود را از تلویزیون آغاز کرده و سال 1387 برنامه از آسمان به عنوان گوینده فعالیت داشته است که توانست با مهارتش، جای خود را میان اهالی فضای تلویزیون مطرح کند. نادر گهرسودی توانست با فعالیت در برنامه از آسمان تجربه حرفه‌ای موفقی برای خود رقم بزند و همکاری در کنار بازیگران بزرگ و باتجربه‌ای نظیر توانست سطح کاری او را متحول کند.

در بیوگرافی نادر گهرسودی آثار مهمی وجود دارد. اگر می‌خواهید با بیوگرافی نادر گهرسودی و زندگی حرفه‌ای و آثار او بیشتر آشنا شوید، حتما به صفحه هر یک از آثار نادر گهرسودی در منظوم سر بزنید. همه 1 اثر مهم نادر گهرسودی در منظوم یک پروفایل اختصاصی دارند که اطلاعات کامل معرفی آنها تهیه شده است. امتیازی که هر یک از آثار نادر گهرسودی در منظوم دارند، نمره و امتیازی است که مردم از یک تا ده به آنها داده‌اند. در واقع هر چقدر نادر گهرسودی در آثار ارزشمندتری فعالیت کرده باشد، توانسته نمره‌ی بیشتری از سوی مردم بگیرد، در نتیجه سوابق کاری و بیوگرافی نادر گهرسودی درخشان‌تر خواهد شد. مثلا اثری که در بیوگرافی نادر گهرسودی بیشترین امتیاز را از مردم گرفته است، برنامه از آسمان محسوب می‌شود.

مدیریت بخش رادیو و پادکست

هومن اصغری ، متولد 1373/09/30 ، مجری و گوینده رادیو و تلویزیون ، نویسنده و طراح حرفه ای پادکست.

مدارک تحصیلی : کارشناسی ارشد مهندسی پلیمر از دانشگاه صنعتی امیرکبیر پلی تکنیک تهران

مدرک گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون از دانشکده خبر

مدرک بازیگری تئاتر از هنرکده دانش

جهت سفارش از طریق فرم زیر با ما ارتباط برقرار کنید

  • نام خود را در این قسمت وارد کنید.
  • شماره تلفن خود را وارد نمایید
بالا