پاسخ به برسی از سوالات شما

مزوهولدینگ با همکاری شرکت ها و موسسات فرهنگی و هنری از جمله هدایت فیلم ، ایران کنسرت، موسسه فرهنگ و هنر حافظ، آوای حنانه، آوای مهر، انجمن خیریه اوتیسم رشد ، انجمن دوستی ایران و کانادا اقدام به فراهم کردن بستری مناسب برای ارائه هر چه بهتر محصولات فرهنگی و هنری نموده است.

به صورت فشرده بوده و در 10 جلسه <<هر هفته یک جلسه>> کلیه مبانی لازم جهت تسلط هنرجو به درس ارائه خواهد شد، در طول این جلسات تمرینات پیشرفته ای به هنرجو داده شده که در کنار پیگیری اساتید پشت کار هنرجو لازمه ی پیشرفت او خواهد بود.

به صورت فشرده بوده و در 20 جلسه <<هر هفته یک جلسه>> کلیه مبانی لازم جهت تسلط هنرجو به درس ارائه خواهد شد، در طول این جلسات تمرینات پیشرفته ای به هنرجو داده شده که در کنار پیگیری اساتید پشت کار هنرجو لازمه ی پیشرفت او خواهد بود.

مزوهولدینگ هیچگاه هنرجویان را تنها نخواهد گذاشت ، کشف استعداد شما ، آموزش و معرفی  و حمایت در تست ها جز وظایف ماست، تست بازیگری ، مشاوره و معرفی به هدایت فیلم در کنار حمایت کمپانی میتواند نقطه ی عطف زندگی جدید شما باشد ،شما جزئی از خانواده ی مزوهولدینگ خواهید شد.

در شیراز، اصفهان و مشهد شعبه داریم اما در شهرستان های دیگر میتوانید با کارشناسان کمپانی از طریق فرم تماس با ما ارتباط برقرار کرده تا جهت مشاوره با شما تماس گرفته شود ، پس از شناخت نیاز های شما ،اساتید شهر شما مورد بررسی قرار گرفته و مجربترینشان به شما پیشنهاد داده خواهد شد .

بله، هزینه و شرایط این کلاس ها همانند کلاس های حضوری می باشد، در صورت برگزاری میتوانید از بخش ورک شاپ ها پیگیری نمایید.

بله نقاشی های شما توسط کارشناسان کمپانی بررسی میشوند و به شکل بسته های 20 تایی در نمایشگاه مجازی سایت قرار خواهند گرفت، قیمت گذاری شده و توسط کاربران امتیاز دهی خواهد شد و به فروش خواهد رسید، این نقاشی ها در نمایشگاه های طرف قرارداد با کمپانی هم قرار خواهند گرفت، از مشتریان اختصاصی خود دعوت به عمل آمده و اثر ها قیمت گذاری شده و طبق توافق طرفین به فروش خواهند رسید.

بالا